O autorze

2 marca, 2016   /   byadmin  / Categories :  

Pro-H2o tworzy ekspert w obszarze przygotowania wody i systemów solarnych, od ponad 10 lat związany  z branżą ekologiczną.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie przy projektowaniu i produkcji instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych wykorzystujących zbiorniki wykonane z tworzyw sztucznych oraz systemy automatycznego sterowania.

W 2020 roku uczestniczyłem w konsultacjach związanych z programem „Stop Suszy”, mającego na celu opracowanie planu przeciwdziałania skutkom suszy.

W obszarze małej retencji zajmuję się projektowaniem zbiorników, posiadam własną instalację zagospodarowania wody deszczowej, która w 2020 roku uzyskała dofinansowanie z pierwszego programu „Moja Woda„,, a tak wygląda na  żywo:

Moja Woda

Moja Woda

Moja Woda

Od ponad 10 lat prowadzę działania związane z propagowaniem wykorzystania ekologicznych technologii zarówno w obszarze energetyki prosumenckiej, jak również wykorzystania wód opadowych, stosowanych zarówno w gospodarstwach przydomowych, jak również w firmach oraz w rolnictwie.

Zapraszam również na stronę www.pro-sun.pl, gdzie dzielę się moimi doświadczeniami w zakresie planowania i budowy instalacji fotowoltaicznych w praktyce.

Od ponad 3 lat propaguję ekologiczne rozwiązania związane z zagospodarowaniem wody opadowej, która jest nie tylko przyjazna środowisku, ale dodatkowo jest również opłacalną inwestycją, dlatego zapraszam do skorzystania z kalkulatora opłacalności budowy instalacji małej retencji:

Zapraszam również do kontaktu telefonicznego 883 993 155 lub mailowego biuro@goeco.pl.

  • Follow us:

You may also like


Przygotowanie i serwisowanie instalacji nawadniającej

Przed pierwszym uruchomieniem Zwykle dysze zraszające oraz rury dostosowane są do pracy pod ciśnieniem wody wynoszącym do 6 bar. Jeśli jednak ciśnienie wody będzie wyższe, wtedy należy zainstalować reduktory ciśnienia (ciśnienie wody ma wpływ na ilość wody, która pada na rośliny).  Czas nawadniania zależy od warunków glebowych, wzrostu roślin, naturalnych opadów, promieniowania słonecznego i warunków […]

read more

Ciśnienie wody w rurociągach wodnych

Zbiornik ciśnieniowy wykorzystuje właściwości fizyczne wody oraz powietrza. Ponieważ wody nie można skompresować w zbiorniku, tak jak to można zrobić z powietrzem. Gdy woda jest pompowana do zbiornika zawierającego powietrze, wtedy powietrze może zostać sprężone, co spowoduje, że woda znajdzie się pod ciśnieniem. Zwykle jednak woda opadowa zbierana jest w zbiornikach bezciśnieniwych i wtedy pobór […]

read more