O nas

2 marca, 2016   /   byadmin  / Categories :  

Stronę Pro-H2o tworzą  doświadczeni specjaliści w obszarze przygotowania wody i systemów solarnych, którzy w swojej karierze zajmowali się projektowaniem systemów magazynowania wody, rurociągów, systemów autonomicznego zasilania energią elektryczną. Posiadają również uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i dozoru siei i urządzeń elektroenergetycznych.

W obszarze małej retencji zajmowali się projektowaniem zbiorników, posiadają własną instalację zagospodarowania wody deszczowej od ponad 3 lat oraz dwie instalacje fotowoltaiczne o mocy 4,1 kWp (dachowa) oraz 3,0 kWp (gruntowa).

Zapraszamy również na stronę www.pro-sun.pl, gdzie dzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie tworzenia i wykorzystania instalacji fotowoltaicznych.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego 883 993 155 lub mailowego biuro@eco-idea.pl.

  • Follow us:

You may also like


Woda pitna

Skład wody opadowej zależy od czystości powietrza, które napotyka podczas opadania i charakteryzuje się dużą zawartością gazów (tlenu, azotu, dwutlenku węgla) oraz od miejsca jej poboru (zbierana bezpośrednio do zbiornika wody opadowej lub z powierzchni ziemi). Woda opadowa może zawierać liczne substancje rozpuszczone (np. tlen, azot, dwutlenek węgla) oraz nierozpuszczone (m.in. pyły, sadze, mikroorganizmy, pyłki […]

read more

24 listopada, 2020   /   by admin   /   , , ,

Podatek od deszczu

Podatek od deszczu

Podatek od betonu, to inna nazwa podatku dla obiektów które nie będą posiadały instalacji retencyjnych. Podatek od deszczu płaci się za zabudowanie nieruchomości, co skutkuje zmniejszaniem obszaru naturalnej retencji wody. Aktualnie podatek od deszczu płacony jest przez właścicieli działek o powierzchni ponad 3,5 tys. metrów kwadratowych, zabudowanych w co najmniej 70 proc. Jednakże planowane jest […]

read more